15 листопада 2018 року на базі ДНЗ «Зірочка» Чигиринської міської ради відбувся семінар для музичних керівників закладів дошкільної освіти з проблеми «Роль музичного напрямку роботи як пріоритетного для формування творчих здібностей дітей дошкільного віку»

Присутні ознайомилися з умовами, які створені колективом для виховання і розвитку дітей, оглянули нове ошатне оформлення музичної зали та творчу виставку спільних робіт батьків і дітей «Осінь золота у вирій відліта», переглянули музичне заняття у середній групі «Мелодія осені» (музичний керівник Савченко Я.І.) та розвагу у старшій групі «Проводи журавлика» (музичний керівник Гашко Л.С.).
Присутні відзначили високий рівень проведених заходів, тут і використання ІКТ і український контент, а ще – слухання запису твору А.Вівальді «Осінь» (із циклу «Пори року») у виконанні симфонічного оркестру та креативний задум дійства і довершене його виконання. Зворушливо і патріотично діти провели осінь та попрощалися з її символом- «журавликом». А ще вихованці показали вміле виконання пісень про осінь та батьківщину, таночки з рушниками, з намистом та інші. Музичні керівники високо оцінили рівень підготовки дітей, їх вокальні навички та хореографічні здібності. Завершився семінар обговоренням ролі закладу освіти у формуванні творчих нахилів і задатків дітей дошкільного віку.