03 жовтня 2018 року в районному Будинку культури проведено свято, присвячене Дню працівників освіти

03 жовтня 2018 року в районному Будинку культури проведено свято, присвячене Дню працівників освіти. В урочистостях взяли участь голова Чигиринської районної ради Валентина Алєксєєвець, заступник голови Чигиринської райдержадміністрації Микола Турик, секретар Чигиринської міської ради Олександр Іванов.
Святкові урочистості, присвячені Дню працівників освіти, зібрали в дружнє тепле коло велику освітянську родину та стали справжнім виявом людяності і доброти, пошани до працівників освітніх закладів.

 

Голова Чигиринської районної ради Валентина Алєксєєвець привітала всіх, хто пов’язав свою долю з освітою, зазначивши, що освітяни Чигиринщини сумлінно виконують свій обов’язок, даруючи дітям тепло своїх сердець і передаючи скарби своїх знань, висловила педагогам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість, знання, побажала всім міцного здоров’я, творчого вогнику, здійснення мрій.
З вітальними словами до освітян Чигиринського району звернувся заступник голови райдержадміністрації Микола Турик: «Найголовнішим у вашій справі є те, що, незважаючи на всі зміни та нові стандарти, основним завданням залишається виховання гідної людини. Саме від вас залежить, якими вийдуть зі стін школи наші найменші члени суспільства. І мені приємно відзначити, що освітяни Чигиринщини ці завдання виконують на відмінно».

 

 

 

За ініціативи керівників району поновлено дію розпорядження щодо виплати премій імені Івана Івановича Вдовенка. Сьогодні голова районної ради Валентина Алєексєєвець та заступник голови райдержадміністрації Микола Турик здійснили нагородження лауреатів премії, а саме: премії ім.І.Вдовенка вручено Олександру Сабадашу, директору Стецівського НВК І-ІІІ ст., Ірині Лисай, директору Трушівського НВК І-ІІІ ст., Катерині Невгоденко, начальнику відділу освіти Чигиринської райдержадміністрації, Віктору Наконечнюку, директору Боровицької ЗОШ І-ІІІ ст. та Тетяні Мирошніченко, директору Чигиринської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім.Б.Хмельницького.
Привітав працівників освіти славного Богданового краю і секретар Чигиринської міської ради Олександр Іванов, який подякував їм за плідну працю та побажав міцного здоров’я, довголіття, успіхів у роботі.

 

Учительську родину Чигиринщини привітала з професійним святом начальник відділу освіти Катерина Невгоденко, яка подякувала педагогам за те, що вони мають найкращі людські якості – любов, доброту, повагу і щодня діляться ними із своїми вихованцями, побажала освітянам невпинного пошуку істини і знання, взаєморозуміння в колективах, вдячних допитливих учнів.

 

Голова районної організації Профспілки працівників освіти і науки Валентина Мерешко у своєму привітанні зазначила, що гордиться результатами плідної праці працівників освітніх закладів району, побажала всім миру, добра, успіхів у подальшій роботі та вручила нагороди кращим членам первинних профспілкових організацій.
Велика вдячність працівникам Чигиринського районного Будинку культури (директор Світлана Перевізник) за святковий концерт.