Проведено нараду з питаннь підготовки та організації оздоровчої кампанії в 2018 році

22 травня 2018 року в залі засідань Будинку рад відбулася нарада з керівниками та кухарями харчоблоків пришкільних оздоровчих таборів по питаннях підготовки та організації оздоровчої кампанії в 2018 році. В роботі наради взяли участь керівник апарату Чигиринської райдержадміністрації Аліна Плахотна та керівник секретаріату Чигиринської районної ради Віталій Синяков.

Особливу увагу було звернено на питання охоплення оздоровленням максимальної кількості дітей, а особливо категорійних та схильних до правопорушень, із створенням належних, безпечних умов оздоровлення та проведенням цікавих заходів.
Із санітарно-гігієнічними вимогами щодо організації діяльності літніх таборів відпочинку та оздоровлення ознайомив начальник відділу по контролю за дотриманням санітарного законодавства управління держспоживслужби в Чигиринському районі Василь Щербина.

Про вимоги щодо протипожежної безпеки в пришкільних таборах розповів провідний фахівець пожежної безпеки Андрій Липка.
Про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності в умовах літнього оздоровлення, організацію роботи літніх оздоровчих та відпочинкових таборів системи освіти розповіла методист райметодкабінету відділу освіти Людмила Петриченко.
А голова районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Валентина Мерешко акцентувала увагу на спільній роботі первинних профспілкових комітетів і установ освіти щодо організації літнього оздоровлення і відпочинку дітей, працівників освіти протягом літніх місяців.

По закінченні робочої організаційної наради досвідом роботи з колегами поділилася Людмила Григор’єва, директор Будинку дитячої та юнацької творчості.