Проведено засідання ради районного методичного кабінету

02 лютого 2018 року в районному методичному кабінеті відділу освіти проведено засідання ради районного методичного кабінету. Ганна Григор’єва, завідувач РМК наголосила на першочергових завданнях методичної  служби  в умовах реформування освіти.

      

Про стан природоохоронної роботи в закладах освіти, формування і розвиток природничої кваліфікації педагога в системі методичної роботи доповіла методист Юлія Федченко. Звернула увагу на доцільність проведення конкурсів, акцій еколого- натуралістичного спрямування та організацію роботи шкільних лісництв.

      

Методист Людмила Петриченко ознайомила присутніх зі станом профілактичної роботи в освітніх закладах району та питанням надання науково – методичної допомоги із запобігання бездоглядності та безпритульності, превентивного виховання ненасильницької  поведінки дітей.

     

Про впровадження інклюзивної освіти в Україні, стан та перспективи надання освітніх послуг дітям з особливими освітніми потребами в районі, інформувала завідувач РПМПК, практичний психолог Олена Гейван-Лобова. Відеофрагменти, запропоновані для перегляду, послугували підтвердженням важливості даного питання в сучасній освіті. Також розповіла про роботу з організації та впровадження інклюзивної форми навчання у Чигиринському навчально – виховному комплексі «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3».

      

Неллі Нещерет наголосила на особливостях організації та проведення виставки передового педагогічного досвіду «Освіта Чигиринщини – 2018» та «Освіта Черкащини – 2018». Визначено дату проведення методичної ради зі схвалення методичних напрацювань учасників освітнього процесу.