Міжнародний день захисту дітей

На початку червня ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей – свято найменших громадян нашої країни. Тож саме сьогодні в Чигиринському парку ім.Т.Шевченка за ініціативи голови Черкаського обласного громадського об’єднання “Жіноча ініціатива” Лариси Малкової та сприяння народного депутата України Володимира Зубика відбулися святкові заходи за участю театру великих ляльок. До участі в організації та проведенні свята також долучилися відділ культури, туризму та взаємодії з громадськістю (начальник Галина Романенко), Чигиринський районний Будинок культури (директор Світлана Перевізник), Чигиринський районний сектор Управління ДСНС України у Черкаській області (начальник Олександр Лазоренко). Лунали музика й дитячий сміх, співали, танцювали, змагалися у вікторинах та спортивних конкурсах учні молодших та середніх класів закладів загальної середньої освіти району. 

Всього у святкуванні взяло участь близько тисячі дітей. Їх та їхніх батьків привітали зі святом заступник голови райдержадміністрації Микола Турик, заступник голови районної ради Валерій Невгоденко та голова Черкаського обласного ГО «Жіноча ініціатива» Лариса Малкова.

Веселий настрій панував упродовж дня. Разом з дітлахами повеселилися і дорослі, з радістю спостерігаючи за дитячими розвагами, яких вистачило на всіх, втім як і нагород. Дітлахи отримали призи за участь у різноманітних конкурсах від Лариси Малкової та солодощі від народного депутата України Володимира Зубика.
Дякую всім організаторам за проведення такого гарного свята для дітей Чигиринщини!