«День відкритих дверей»

17 травня 2018 року Чигиринський районний будинок дитячої та юнацької творчості зібрав активних і творчих дітей району на традиційне щорічне свято «День відкритих дверей». В закладі створені всі умови для гармонійного розвитку особистості, її творчого та інтелектуального потенціалу в вільний від навчання час, пошуку, розвитку і підтримки юних талантів і обдарувань. Тож у День відкритих дверей гуртківці демонстрували свої таланти у святковому концерті. Здобутки та напрацювання в різних гуртках демонструвалися і на виставкових стендах, де кожен мав змогу ознайомитися з роботами вихованців.

В Чигиринському районному Будинку дитячої та юнацької творчості під керів- ництвом Людмили Григор’євої працюють досвідчені та професійні керівники гуртків. Завдяки поєднанню досвіду та мудрості керівників гуртків із натхненною роботою допитливих і спраглих до нових знань та здобутків гуртківців є гарний результат їхньої спільної роботи – це участь та перемога у різноманітних конкурсах та змаганнях.
А ще гуртківці позашкільного закладу закликали ровесників бути творцем свого життя, розвивати свої лідерські здібності.
На завершення свята всі гості мали змогу взяти участь у роботі творчих майстерень, майстер-класів, де можна було спробувати свої сили у мистецтві вирізання, аплікації, виготовлення ляльки-мотанки власноруч тощо.