Готуємося працювати в Новій українській школі

З 20 по 29 серпня 2018 року на базі Чигиринського НВК І-ІІІ ступенів №3 було проведено семінар-тренінг  щодо реалізації концепції «Нова українська школа» та нового Державного стандарту початкової освіти для вчителів початкових класів району, які будуть працювати з першокласниками у 2019-2020 навчальному році.

Протягом шести навчальних днів тренінгу Н.Ф. Тараненко, методист з початкової освіти районного методичного кабінету відділу освіти Чигиринської РДА, практично ознайомила учителів з концепцією Нової української школи та  особливостями нового Державного стандарту початкової освіти, перевагами інтегрованого навчання та стратегіями технології розвитку критичного мислення. У формі інтерактивних лекцій та групової роботи педагоги навчилися працювати з Модельними програмами, проводити ранкові зустрічі та створювати лепбуки, познайомилися з організацією освітнього середовища та засобами навчання для першокласників в Новій українській школі. З цікавістю та захопленням всі брали участь у джигсоу «Нова початкова школа: на які моделі орієнтується Україна», створювали правила класу та визначали риси, притаманні моделі сучасного конкурентоспроможного вчителя.

Ці та ряд інших вправ, порад допоможуть учителям початкових класів організувати навчання першокласників по-новому, з урахуванням їхніх інтересів та запитів.

Учасники тренінгу висловили подяку тренеру за цікаве та змістовне навчання.