Готуємося до роботи з майбутніми першокласниками

З 29 жовтня по 1 листопада 2018 року на базі Чигиринського НВК І-ІІІ ступенів № 3 відбулася ІІІ очна сесія з підготовки вчителів початкових класів району до роботи з першокласниками в умовах Нової української школи у 2019-2020 навчальному році.

 

Навчання було організовано із застосуванням інтерактивних технологій, під час яких тренер Наталія Федорівна Тараненко познайомила учасників тренінгу з теорією множинного інтелекту, особливостями викладання навчальних предметів інтегрованого курсу “Я досліджую світ”. Педагоги поглибили свої знання щодо тематичного та діяльнісного підходів в організації інтегрованого навчання, навчилися планувати тематичний день і тематичний тиждень, створювати моделі інтегрованого навчання на основі учнівських запитів через дослідження Inquiry-based learning.

 

Цікавою та захопливою була робота по вивченню методики компетентнісного навчання «Шість цеглинок», мета якої – використання активних методів навчання з конструктором LEGO.

            Учасники тренінгу познайомилися з новинками в оцінюванні навчальних досягнень учнів, зокрема, з впровадженням формувального оцінювання та технології портфоліо, заповненням свідоцтв досягнень.

 

В ході виконання практичних завдань, перегляду відеоматеріалів, презентацій педагоги опрацювали тему “Основи інклюзивної освіти” та з’ясували особливості її реалізації в освітньому процесі.

 

Під час тренінгів усі вчителі брали активну участь в обговоренні питань, що розглядалися, дискутували та висловлювали власні думки з приводу впровадження освітніх новацій, набули практичного досвіду по роботі з першокласниками в умовах Нової української школи.