Відбулися районні олімпіади

10 листопада 2018 року відбулась районна олімпіада з історії, 11 листопада – олімпіади з інформаційних технологій та російської мови.

Переможці олімпіад

                                                         Історія

                                                        ІІ місце

Капуста Марія,учениця 9 класу Чигиринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім.Б.Хмельницького;

Кобзар Вадим, учень   9 класу Чигиринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім.Б.Хмельницького;

Васюра Єлизавета, учениця 11 класу Чигиринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім.Б.Хмельницького .

                                                      ІІІ місце                                           

Сільченко Анастасія,учениця    8 класу Вітівського НВК І-ІІ ступенів;

Кривошея Марія, учениця 9 класу Чигиринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім.Б.Хмельницького;

Назаренко Юлія, учениця 10 класу Чигиринського навчально-виховного комплексу

« Дошкільний навчальний заклад-спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2» .

.

  Інформаційні технології

                                                        ІІІ місце

Михно Ігор Володимирович, учень 11 класу Чигиринської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №1 ім. Б.Хмельницького;

Капуста Яна Василівна, учениця 10 класу Чигиринського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3»;

Жабко Альона Валеріївна, учениця 10 класу Рацівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Козубенко Андрій Віталійович, учень 9 класу Чигиринського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №3».

 

                                                 Російська мова

                                                       І місце

Фесюк Валерія, учениця 9 класу Чигиринської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №1 ім. Б.Хмельницького;

                                                      ІІ місце

Дубова Євгенія, учениця 11 класу ОЗ « Медведівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. М.Залізняка»;

Іващенко Тетяна, учениця 9 класу Чигиринської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №1 ім. Б.Хмельницького;

Єрмакова Юлія, учениця 9 класу Рацівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

                                                         ІІІ місце

Москальова Яна, учениця 10 класу Чигиринського навчально-виховного комплексу

« Дошкільний навчальний заклад-спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2» ;

Гарбар Кароліна, учениця 9 класу Рацівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Вітаємо переможців олімпіад та їх наставників!!!