Відбувся семінар – практикум з проблеми «Як організувати науково- дослідницьку роботу з учнями: практичні поради для отримання результату»

8 листопада 2018 року у відділі освіти відбувся семінар – практикум з проблеми «Як організувати науково- дослідницьку роботу з учнями: практичні поради для отримання результату». На зустріч з освітянами району, що працюють з юними дослідниками прибули представники КЗ «Черкаський  обласний центр роботи з обдарованою  учнівською  молоддю Черкаської обласної ради» – директор Черкаського обласного територіального відділення МАН України Драник Наталія Олексіївна, методисти Нераденко Тетяна Миколаївна та Коваленко Валентина Михайлівна.

    Наталія Олексіївна інформувала присутніх про результативний виступ команди юних дослідників Черкащини на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу – захисту науково- дослідницьких робіт учнів – членів МАН, озвучила типові помилки при виборі теми  науково-дослідницької роботи, доступно розповіла про науковий апарат дослідження, перспективи, мотивацію учителя та учня, про співпрацю з науковцями.

    Валентина Михайлівна презентувала присутнім підготовку успішної наукової роботи: від вибору теми дослідження, його проведення, до правильного оформлення результатів, наголосила на  особливостях написання науково – дослідницьких робіт у відділенні літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, зокрема, у секції літературної творчості. У кожному слові власної поезії, прочитаної авторкою, вчителі відчули  любов до  життя, до рідної землі.

    Тетяна Миколаївна звернула увагу присутніх на те, наскільки важливо розпізнати у дитині задатки  юного дослідника та виростити з нього майбутнього науковця, дала практичні поради щодо написання наукових робіт та підготовки до конкурсу- захисту у відділенні історії. Під час активного діалогу з методистом, педагоги отримали відповіді на питання організації дослідницької роботи, які їх найбільше цікавлять. 

   Учасники семінару щиро вдячні працівникам Черкаського обласного територіального відділення МАН України  за цікаву, інформаційну зустріч та надані методичні рекомендації.