Відбувся районний семінар заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи

23 лютого 2018 року на базі Чигиринського НВК І-ІІІ ст. №3  відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти району. У заході взяла участь  доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»  Олена Волошенко, яка провела майстер-клас «Основні ознаки сучасного інноваційного середовища на шляху до нової української школи», зробивши акцент на використанні передових інноваційних технологій у практичній діяльності.

В рамках семінару районним методичним кабінетом проведено круглий стіл з проблеми «Створення інноваційного середовища – вимога сучасності». Завідувач РМК Ганна Григор᾽єва розповіла про соціально-педагогічну ініціативу як основну джерельну базу інноваційного середовища. З досвідом міжнародної співпраці, інновацій в проектній діяльності ознайомили заступник директора Головківського НВК І-ІІІ ст. Олена Коваль та заступник директора Боровицької ЗОШ І-ІІІ ст. Тетяна Ковбасенко. З роботою закладу освіти  у науково-педагогічному проекті «Інтелект України» ознайомила учасників заходу заступник директора Чигиринської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім.Б.Хмельницького Ольга Мартиненко. Наталія Дутко, заступник директора Медведівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.М.Залізняка презентувала інноваційний проект «На крилах успіху».

 

Олена Гейван – Лобова, завідувач РПМПК, розповіла, що одним з першочергових завдань освіти є впровадження інклюзії для дітей з особливими освітніми потребами, а Вікторія Степаненко, директор Чигиринського НВК І-ІІІ ст. №3 презентувала досвід роботи з даного питання у закладі.

 

Учасники семінару відвідали уроки англійської мови, музики, зарубіжної літератури, на яких вчителі Чигиринського НВК І-ІІІ ст.№3 показали практичне використання інновацій в освітньому процесі, та побували на засіданні шкільного євроклубу «Гринвіч» «Освіта в ЄС».