Проведено громадський звіт про хід реалізації моделі і програми інноваційного розвитку закладу «Школа громадянського самоствердження»

29 листопада 2018 року в Чигиринській ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім.Б.Хмельницького було проведено громадський звіт про хід реалізації моделі і програми інноваційного розвитку закладу «Школа громадянського самоствердження». Педагогічний та учнівський колективи відповідально підготувались до презентації роботи та звітування інноваційного закладу. Цього дня до школи завітали голова Чигиринської районної ради Валентина Алєксєєвець, заступник голови Чигиринської районної ради Валерій Невгоденко, заступник голови Чигиринської райдержадміністрації з гуманітарних питань Микола Семиз, секретар Чигиринської міської ради Олександр Іванов, методист Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Наталія Воскобойнік, працівники відділу освіти, голова районної організації Профспілки працівників освіти Валентина Мерешко, батьки учнів школи та керівники інших інноваційних шкіл області – учасниць обласної цільової програми «Інноваційні школи Черкащини». Перед слуханнями гості оглянули навчальний заклад, кабінети, ознайомилися з сучасним навчальним технічним обладнанням, STEM-лабораторіями.

 

На зборах із громадським звітом виступила директор школи Тетяна Мирошніченко, яка провела аналіз роботи інноваційного закладу за два роки. Батьки та гості відвідали майстер-класи та попрацювали в STEM-лабораторіях хімії, фізики, біології, виконуючи цікаві завдання, запропоновані вчителями та учнями. Найбільшу зацікавленість гостей викликала робототехніка. Присутні були приємно вражені істотними змінами в школі, як інноваційному експериментальному закладі.